Regulamin

1.Właścicielem sklepu internetowego jest firma EUROOFFICE SP. Z O.O. z siedzibą w Szczecinie. przy ul. Kosynierów 10 /U2, 70- 786 Szczecin wpisana do rejestru przedsiębiorców KRS, prowadzonego przez Sąd Rejonowy Szczecin-Centrum w Szczecinie XIII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem 00023230810 posługująca się numerem NIP :955-212-11-43, REGON: 320022146
Konsument - osoba fizyczna zawierająca ze Sprzedawcą umowę w ramach Sklepu, której przedmiot nie jest związany bezpośrednio z jej działalnością gospodarczą lub zawodową.
Sklep - sklep internetowy prowadzony przez Sprzedawcę pod adresem internetowym biurowyzawrotglowy.pl

2.Zamówienia towarów do wysyłki przyjmowane są poprzez sklep internetowy biurowyzawrotglowy.pl
3.Dostawa.
Podczas składania zamówienia istnieje możliwość wyboru odpowiedniej formy transportu:
3.1.Zlecenie przesyłki w zewnętrznej firmie przewozowej bez udziału sklepu przez zaznaczenie opcji „Własna firma przewozowa” w formularzu zamówienia.
3.2.Dostawa realizowana przez sklep:
- kurier - po wcześniejszym uzgodnieniu ceny dostawy
- Poczta Polska – zgodnie z aktualnym cennikiem operatora: 

Poz.

Masa

Paczka +

OPŁATA (zł) brutto

Odbiór w Punkcie

Doręczenie pod adres

1.

Paczka do 0,5 kg

9,60

11,50

2.

Powyżej 0,5 do 2,0 kg

13,10

15,00

3.

Powyżej 2,0 do 5,0 kg

15,10

17,00

4.

Powyżej 5,0 do10,0 kg

19,60

21,50

5.

Powyżej 10,0 do 20,0 kg

24,60

26,50

6.

Powyżej 20,0 do 30,0 kg

uchylono

36,50


Pobranie : 7,20 zł
Realizacja zamówienia odbywa się w ciągu 3 dni roboczych zgodnie z zasadami opartymi na usługach oferowanych przez Pocztę Polską S.A.
Sprawdź sieć Punktów Odbioru

Na terenie Szczecina
(transport własny firmy Eurooffice):
- 10,00 zł netto (12.30 zł brutto)
- zamówienie powyżej 150 zł netto - dostawa gratis
- dla stałych Klientów - dostawa gratis

4.Zamówienie złożone w sklepie internetowym biurowyzawrotglowy.pl jest weryfikowane i następnie potwierdzane wiadomością na adres e-mail podany przez Klienta przesyłane z adresu e-mail: biuro@biurowyzawrotglowy.pl
5.W zamówieniu Klient może określić sposób zapłaty za zamówienie spośród poniższych form płatności:
przelewem - przedpłata na konto: PKO BP 07 1020 4812 0000 0302 0075 8532 (wysyłka towaru po zaksięgowaniu wymaganej kwoty na koncie Klienta)
za pobraniem (po uzgodnieniu)
z odroczonym terminem płatności (po uzgodnieniu)
6. Dowodem zakupu towaru jest jedynie Faktura VAT.
7.Faktura VAT będzie wystawiona bez podpisu odbiorcy na dane podane przez Klienta podczas rejestracji na stronie sklepu.
8.Wszystkie ceny podane w sklepie, wyrażone są w złotych polskich i są cenami netto i/lub brutto.
9.Oferta towarów przedstawiona w sklepie internetowym biurowyzawrotglowy.pl nie odzwierciedla stanów magazynowych i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu prawa. Po złożeniu zamówienia należy oczekiwać na kontakt telefoniczny lub mailowy.
10.Oferowane w naszym sklepie internetowym produkty są wyłącznie nowe.
11.Prawo odstąpienia od umowy. Klient, który zawarł umowę na odległość może od niej odstąpić, bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od dnia, w którym wszedł w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Klienta weszła w posiadanie ostatniej z rzeczy i zwrócić towar na zasadach, o których mowa poniżej.
11.1.Po upływie terminu, o którym mowa w pkt. 1 powyżej, prawo do Odstąpienia wygasa. Wykonanie przez Klienta uprawnienia do odstąpienia od umowy w zakreślonym powyżej terminie, otwiera termin 14 (czternastu) dni na zwrot towaru.
11.2.W celu Odstąpienia Klient musi poinformować Sprzedawcę w drodze jednoznacznego oświadczenia o Odstąpieniu, wysłanego pocztą, lub drogą elektroniczną na adres: biuro@biurowyzawrotglowy.pl.
11.3.Niezwłocznie – to jest możliwie najszybciej, mając na względzie okoliczności miejsca i czasu – po otrzymaniu jednoznacznego oświadczenia o Odstąpieniu, Sklep Internetowy dokonuje potwierdzenia jego otrzymania na trwałym nośniku, na przykład pocztą elektroniczną.
11.4.W przypadku Odstąpienia Sklep Internetowy zwraca Klientowi wszystkie otrzymane odpłatności za towar. Zwrot płatności zostanie dokonany na konto, którego nr będzie podany w jednoznacznym oświadczeniu o Odstąpieniu. Bezpośrednie koszty zwrotu ponosi Kupujący.
11.5.Sklep Internetowy może wstrzymać się ze zwrotem płatności do czasu otrzymania rzeczy lub do czasu dostarczenia dowodu jej odesłania, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
11.6.Zwracając uzyskane świadczenie w postaci zamówionego towaru, Klient jest proszony o odesłanie lub przekazanie rzeczy wraz z Fakturą VAT oraz oryginałem jednoznacznego oświadczenia o Odstąpieniu zwrotu, na adres Sprzedawcy: EUROOFFICE SP. Z O.O., ul. Kosynierów 10/U2, 70- 786 Szczecin z dopiskiem „ZWROT” na kopercie, nie później niż 14 (czternaście) dni od dnia przesłania Sklepowi jednoznacznego oświadczenia o Odstąpieniu. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony i posiada oryginalne – niezniszczone - opakowanie.
UWAGA: przesyłki odsyłane do nas za pobraniem nie będą przyjmowane.
11.7.Płatność podlega zwrotowi przelewem na konto wskazane przez Klienta w treści jednoznacznego oświadczenia o Odstąpieniu.
12.Rejestrując się w sklepie internetowym biurowyzawrotglowy.pl wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie poczty e-mail informującej o nowościach w ofercie i promocjach.
13.Informacje o danych osobowych
Administrowanie Państwa Danymi Osobowymi odbywa się zgodnie z Polityką Prywatności firmy EUROOFFICE Sp. z o.o. zamieszczonymi na stronie internetowej Sklepu
14.Wzór jednoznacznego oświadczenia o Odstąpieniu


Miejscowość, data

 

Imię, nazwisko i adres konsumenta
…………………………………….
…………………………………….
…………………………………….

EUROOFFICE SP. Z O.O.

ul. Kosynierów 10/U2,

70- 786 Szczecin

 

Numer zamówienia ……………………………………………………………………………
Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zawartej na odległość


Oświadczam, iż na podstawie art. 27 ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta (Dz. U. z dnia 24 czerwca 2014 r.) odstępuję od umowy sprzedaży następujących rzeczy: …………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Koszt zwracanych towarów: ……………………………………………....................…………
Proszę o zwrot ceny towaru na konto nr:
………………………………………………………………………………………………… w terminie 14 dni od dnia doręczenia niniejszego pisma. Jednocześnie informuję, iż zakupiony towar zostanie zwrócony na warunkach określonych w umowie w ciągu 14 dni.